MFR-25FTF52-76R8
MFR.Part #
MFR-25FTF52-76R8
JLCPCB Part #
C1372484
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS