MFR-25FTF52-66R5
MFR.Part #
MFR-25FTF52-66R5
JLCPCB Part #
C3363515
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS