MFR-25FTF52-590K
MFR.Part #
MFR-25FTF52-590K
JLCPCB Part #
C1373153
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS