MFR-25FTF52-4K22
MFR.Part #
MFR-25FTF52-4K22
JLCPCB Part #
C1372187
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS