MFR-25FTF52-45R3
MFR.Part #
MFR-25FTF52-45R3
JLCPCB Part #
C3468801
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS