MFR-25FTF52-3M16
MFR.Part #
MFR-25FTF52-3M16
JLCPCB Part #
C1377520
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS