MFR-25FTF52-3K48
MFR.Part #
MFR-25FTF52-3K48
JLCPCB Part #
C1372570
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS