MFR-25FTF52-301K
MFR.Part #
MFR-25FTF52-301K
JLCPCB Part #
C3564369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS