MFR-25FTF52-2M61
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FTF52-2M61
JLCPCB Part #
C1377681
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 2.61MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS