MFR-25FTF52-2M15
MFR.Part #
MFR-25FTF52-2M15
JLCPCB Part #
C3454487
Description
-55℃~+155℃ 2.15MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS