MFR-25FTF52-255R
MFR.Part #
MFR-25FTF52-255R
JLCPCB Part #
C1372756
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS