MFR-25FTF52-22R6
MFR.Part #
MFR-25FTF52-22R6
JLCPCB Part #
C1374535
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS