MFR-25FTF52-1K96
MFR.Part #
MFR-25FTF52-1K96
JLCPCB Part #
C1373602
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS