MFR-25FTF52-174K
MFR.Part #
MFR-25FTF52-174K
JLCPCB Part #
C1375111
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS