MFR-25FTF52-16K2
MFR.Part #
MFR-25FTF52-16K2
JLCPCB Part #
C1375043
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS