MFR-25FTF52-15K8
MFR.Part #
MFR-25FTF52-15K8
JLCPCB Part #
C1374484
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS