MFR-25FTF52-113R
MFR.Part #
MFR-25FTF52-113R
JLCPCB Part #
C1373583
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS