MFR-25FTF52-10R5
MFR.Part #
MFR-25FTF52-10R5
JLCPCB Part #
C1373621
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS