MFR-25FTE52-9R53
MFR.Part #
MFR-25FTE52-9R53
JLCPCB Part #
C1377667
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS