MFR-25FTE52-7K87
MFR.Part #
MFR-25FTE52-7K87
JLCPCB Part #
C1370667
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS