MFR-25FTE52-665R
MFR.Part #
MFR-25FTE52-665R
JLCPCB Part #
C1370987
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS