MFR-25FTE52-63R4
MFR.Part #
MFR-25FTE52-63R4
JLCPCB Part #
C1371771
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS