MFR-25FTE52-5R36
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FTE52-5R36
JLCPCB Part #
C1377678
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS