MFR-25FTE52-5K49
MFR.Part #
MFR-25FTE52-5K49
JLCPCB Part #
C1370916
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS