MFR-25FTE52-549R
MFR.Part #
MFR-25FTE52-549R
JLCPCB Part #
C1371124
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS