MFR-25FTE52-52R3
MFR.Part #
MFR-25FTE52-52R3
JLCPCB Part #
C1372203
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS