MFR-25FTE52-4R02
MFR.Part #
MFR-25FTE52-4R02
JLCPCB Part #
C1377735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS