MFR-25FTE52-4M02
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FTE52-4M02
JLCPCB Part #
C1377893
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS