MFR-25FTE52-3K09
MFR.Part #
MFR-25FTE52-3K09
JLCPCB Part #
C1371032
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS