MFR-25FTE52-374K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FTE52-374K
JLCPCB Part #
C1371112
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS