MFR-25FTE52-2R05
MFR.Part #
MFR-25FTE52-2R05
JLCPCB Part #
C1377724
Description
-55℃~+155℃ 2.05Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS