MFR-25FTE52-2K67
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FTE52-2K67
JLCPCB Part #
C1371298
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS