MFR-25FTE52-26R1
MFR.Part #
MFR-25FTE52-26R1
JLCPCB Part #
C1371177
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS