MFR-25FTE52-25R5
MFR.Part #
MFR-25FTE52-25R5
JLCPCB Part #
C1371149
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS