MFR-25FTE52-240K
MFR.Part #
MFR-25FTE52-240K
JLCPCB Part #
C172988
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS