MFR-25FTE52-20R
MFR.Part #
MFR-25FTE52-20R
JLCPCB Part #
C138209
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS