MFR-25FTE52-205K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FTE52-205K
JLCPCB Part #
C3534772
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS