MFR-25FTE52-1K02
MFR.Part #
MFR-25FTE52-1K02
JLCPCB Part #
C1371790
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS