MFR-25FTE52-17R4
MFR.Part #
MFR-25FTE52-17R4
JLCPCB Part #
C1369994
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS