MFR-25FTE52-16K
MFR.Part #
MFR-25FTE52-16K
JLCPCB Part #
C1371066
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS