MFR-25FTE52-12R1
MFR.Part #
MFR-25FTE52-12R1
JLCPCB Part #
C1373018
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS