MFR-25FTE52-115R
MFR.Part #
MFR-25FTE52-115R
JLCPCB Part #
C1370042
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS