MFR-25FRF52-7R32
MFR.Part #
MFR-25FRF52-7R32
JLCPCB Part #
C1753039
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS