MFR-25FRF52-78K7
MFR.Part #
MFR-25FRF52-78K7
JLCPCB Part #
C1741611
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS