MFR-25FRF52-68K
MFR.Part #
MFR-25FRF52-68K
JLCPCB Part #
C1743615
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS