MFR-25FRF52-511K
MFR.Part #
MFR-25FRF52-511K
JLCPCB Part #
C3490909
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS