MFR-25FRF52-4R99
MFR.Part #
MFR-25FRF52-4R99
JLCPCB Part #
C3520552
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS