MFR-25FRF52-3R01
MFR.Part #
MFR-25FRF52-3R01
JLCPCB Part #
C1751342
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS