MFR-25FRF52-3K3
MFR.Part #
MFR-25FRF52-3K3
JLCPCB Part #
C1744286
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS