MFR-25FRF52-2M67
MFR.Part #
MFR-25FRF52-2M67
JLCPCB Part #
C1752166
Description
-55℃~+155℃ 2.67MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS